انجمن یوزپلنگ ایرانی در عصر آدینه 22 بهمن ماه در مراسم رونمایی آلبوم «گیلگمش» شرکت کرد.

پیام رونق، صاحب این اثر، با درج لوگوی انجمن یوزپلنگ ایرانی در کنار لوگوی خود، با هدف فرهنگ‌سازی زیست‌محیطی و حفاظتی، گامی درجهت حفاظت از این گونه برداشت.

در مراسم رونمایی آلبوم «گیلگمش» که با مشارکت انجمن یوزپلنگ ایرانی و با حضور هنرمندان خالق اثر، دوستداران فرهنگ و هنر، اعضای انجمن و علاقه‌مندان محیط زیست برگزار شد، حضار با یوزپلنگ و فعالیت‌های حفاظتی انجام شده توسط انجمن از نزدیک آشنا شدند.

آلبوم بی‌کلام گیلگمش، با تفکری ضدجنگ با توجه به اوضاع نامساعد سیاسی امروز جهان و آتش جنگ‌های متعدد، ساخته شده و هنرمند سازنده اثر سعی بر این داشته که با ترکیب نغمه‌های زیبای موسیقی معنوی مشرق زمین با هارمونی سترگ غرب، شنونده را به این تفکر سوق دهد که می‌توانیم در سیاره زیبای خود در کنار یکدیگر فارغ از ملیت، جغرافیا، رنگ پوست و زبان و نژاد، زندگی کنیم و فرصت کوتاه «بودن» را در جهت تعالی روح خود سپری کنیم.

در این اثر نوازندگان صاحب نامی چون: میلاد درخشانی، محسن شریفیان، ژوبین کلهر، احسان شفیعی و روزبه نعمت اللهی، هنرنمایی می‌کنند.

پیام رونق در مقام آهنگساز ، تنظیم کننده ، تهیه کننده و نوازنده سازهای الکترونیک و ساز تخصصی خود یعنی «دیجریدوو» ، ساخت این آلبوم را در سال  هزار و سیصد و نود و چهار آغاز کرد و میکس و مستر  اثر را در پاییز امسال به پایان رسانید و در 22 بهمن ماه  با حضور انجمن یوزپلنگ ایرانی رونمایی کرد.