انجمن یوزپلنگ ایرانی به منظور افزایش دانش و مهارت اعضای خود در زمینه عکاسی و آشنایی با اصول اولیه آن به منظور ثبت بهتر تصاویر طبیعت و حیات وحش تصمیم دارد با کمک اساتید مجرب و صاحبت نام، سلسله کارگاه های آموزشی در این زمینه را برگزار نماید.

بدین منظور و در گام نخست، کارگاه آموزشی مقدمات و تجهیزات عکاسی از منظره و طبیعت سه شنبه 15 مهرماه 1393 با حضور استاد کاوه فرزانه، عکاس طبیعت و حیات وحش و مدرس عکاسی، و با همکاری موسسه آوای ارسباران برگزار می گردد.

در این کارگاه سه ساعته، به اصول عکاسی و آشنایی با مفاهیم و تجهیزات آن پرداخته می شود و مباحثی مانند ترکیب بندی و سواد بصری، تجهیزات و ابزارآلات عکاسی، عکاسی از منظره و طبیعت، اصول عکاسی حیات وحش و … مرور خواهد شد.

اعضای انجمن برای حضور در این کلاس لازم است که روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 17 با دفتر انجمن تماس گرفته و ثبت نام نمایند. و یا نام و شماره تماس خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که این کارگاه برای اعضای انجمن رایگان بوده و سایر افراد علاقمند نیز با پرداخت هزینه کارگاه (15000 تومان) ، می توانند در آن حضور یابند.

زمان: سه شنبه 15 مهرماه 93 از ساعت 16 الی 19

آدرس محل برگزاری کارگاه: بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان شریعتی، خیابان رودبار غربی جنوبی، پلاک 24، موسسه آوای ارسباران