پس از برگزاری دو جلسه کارگاه آشنایی با عکاسی دیجیتال و عکاسی طبیعت و در پی درخواست های اعضای شرکت کننده در کارگاه ها برای برگزاری کلاس های پیوسته، دوره «آموزش مقدماتی عکاسی طبيعت و ماکروگرافی» توسط استاد کاوه فرزانه در انجمن یوزپلنگ ایرانی برگزار خواهد شد.

طول این دوره 60 ساعت خواهد بود و در قالب 20 جلسه سه ساعته برگزار می شود. تاریخچه عکاسی، آشنایی با دوربین های دیجیتال، عمق میدان و فاصله کانونی، انواع لنزها، تجهیزات و نگهدارنده های دوربین، کادربندی و مبانی سواد بصری، عکاسی منظره، ماکروگرافی، نقد عکس، خصوصیات دوربین ها و تنظیمات مربوط به آنها، عکاسی منظره و … از جمله مباحثی است که در این دوره به صورت مفصل به آن ها پرداخته خواهد شد.

هم چنین دو جلسه عکاسی میدانی و یک برنامه یک روزه عکاسی در طبیعت به عنوان کار عملی این دوره در نظر گرفته شده است.

کلاس ها در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته ساعت 17 تا 20 در دفتر انجمن برگزار می شود و زمان شروع کلاس ها بسته به حدنصاب رسیدن شرکت کنندگان در دوره، به ثبت نام کنندگان اطلاع داده خواهد شد.

هزینه دوره:
اعضای طلایی: 400.000 تومان
اعضای ویژه: 440.000 تومان
اعضای عادی: 450.000 تومان
میهمان:  460.000 تومان

(کارت به کارت) بانک پارسیان ۶۲۲۱۰۶۱۰۵۶۶۱۷۸۷۳ به نام مرتضی اسلامی دهکردی – مدیرعامل انجمن یوزپلنگ ایرانی

(واریز به حساب) بانک ملی سیبا ۰۳۱۴۵۰۶۱۰۹۰۰۱ شعبه اسکان کد ۲۷۱ به نام انجمن یوزپلنگ ایرانی

 

گواهی شرکت در دوره «آموزش عکاسی مقدماتی و طبیعت» در انتهای کلاس ها، به قبول شدگان داده می شود. به شرکت کنندگان در دوره کتاب «عکاسی ماکرو و کلوزآپ» با 50درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

جهت ثبت نام با دفتر انجمن یوزپلنگ ایرانی با شماره تلفن 44659100 (داخلی 303) خانم شایسته تماس حاصل فرمایید.