به اطلاع می رساند انجمن یوزپلنگ ایرانی در دهمین سال گرامیداشت «روز ملی یوزپلنگ ایرانی» در شهریورماه ۱۳۹5، در نظر دارد کمپینی مجازی در جهت فرهنگسازی حفاظت از محیط زیست و حیات وحش ایران برگزار نماید که متعاقبا اعلام خواهد شد.
بدینوسیله از فعالان محیط زیستی و گروه های مردمی شهرهای مختلف کشور دعوت می شود در صورت تمایل به اطلاع‌رسانی برنامه‌های خود با انجمن یوزپلنگ ایرانی تماس حاصل فرمایند.
برگزاری نشست‌های آموزشی در ارتباط با محیط زیست و حیات وحش، پخش فیلم مستند‌، جشنواره کودک با فعالیت هایی نظیر بازی‌های آموزشی، نقاشی، گریم صورت، کمک به لایروبی آبشخورها، آموزش صنایع و شرکت ها در جهت انجام فعالیت های حفاظتی، برگزاری فعالیت های ورزشی مانند دو سرعت، دوچرخه سواری در مناطق روستایی و اجرای برنامه‌های کوهنوردی گرامیداشت روز یوز، از جمله فعالیت هایی است که می توان در گرامیداشت این روز به آن پرداخت.
لازم به ذکر است انجمن یوزپلنگ ایرانی درجهت پیشبرد فعالیت‌ها در سایر شهرهای کشور می‌تواند اطلاعات و تصاویر موردنیاز از جمله فایل‌های مریوط به بنر، عکس‌های یوزپلنگ، الگوهای ساخت عروسک‌های انگشتی حیوانات و بروشورهای خود را جهت استفاده علاقمندان در دسترس قرار دهد.
در صورت قطعی بودن همکاری شما در این روز، جهت انجام مشورت کارشناسی و هماهنگیهای لازم، با دفتر انجمن یوزپلنگ ایرانی تماس حاصل فرمایید.
ایمیل: [email protected]
پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.