بیست و سومین شماره «یوزنامه» در 56 صفحه  منتشر شد. در این شماره می خوانید:

در جستجوی حلقه گمشده حفاظت، یوزپلنگ های میاندشت پس از پنج سال پایش مستمر، نگاهی به مدیریت حیات وحش در کنیا، آموزش جوامع محلی با محوریت پلنگ در طالقان، پایش در سیاهکوه پس از ۴ سال، دوربین تله ای ساخت ایران، دو سالگی کمپین «آب برای یوزها»،طرحی برای حفاظت بهتر از گوشتخواران قفقاز ایران، جایزه ملی یحیی برای محیط بانان، گردهمایی آموزشگران محیط‌زیست سراسر دنیا، شکارچی تالاب ها در کویر!، کارسوق «زمین، سیاره‌ی زنده» ویژه مدارس، وضعیت سلامتی دلبر و کوشکی همواره رصد می شود!، ثبت «طرلان» در زیستگاه یوزپلنگ آسیایی، نذری برای یوزپلنگ ایرانی، پایش جمعیت یوزپلنگ با چه هدفی و چگونه؟، معرفی کمپین «نامه نجات» و …

«یوزنامه» که پیش از این با عنوان خبرنامه داخلی انجمن یوزپلنگ ایرانی تهیه می شد، از سال گذشته و با تایید معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اکنون با مجوز سراسری و به مدیرمسولی و سردبیری محمد گائینی منتشر می شود. هدف این فصلنامه اطلاع رسانی پیرامون فعالیت های انجمن درباره یوزپلنگ و سایر گونه های حیات وحش و مسایل محیط زیست کشور است.

پیش از این بیست و دو شماره یوزنامه منتشر شده بود و این بیست و سومین شماره خبرنامه و اولین شماره سراسری یوزنامه است که در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

لازم به ذکر است این شماره یوزنامه از مدت ها پیش آماده انتشار بود که متاسفانه به دلیل نبود حامی مالی برای چاپ، با تاخیر زیاد در اختیار اعضای انجمن و علاقمندان قرار می گیرد.

یوزنامه برای اعضای ویژه و طلایی انجمن از طریق پست ارسال می گردد و سایر اعضا و علاقمندان نیز می توانند به صورت آنلاین آن را خریداری نمایند. هم چنین برای عضویت در انجمن می توانید از این صفحه اقدام نمایید.

برای مشاهده و دانلود شماره های پیشین یوزنامه، به پیشخوان یوزنامه مراجعه فرمایید.