بیست و دومین شماره «یوزنامه» ویژه نیمه دوم سال 1394 با ارائه اخبار و مقالات مختلف در زمینه حیات وحش و گزارش هایی از آخرین وضعیت پروژه های حفاظتی و فعالیت های انجمن یوزپلنگ ایرانی منتشر شد.

پایش گونه ای که دیده نمی شود، رازگشایی پلنگ ایرانی در گفتگو با دکتر فرهادی نیا، گزارشی از نهمین جشنواره روز یوز، بررسی وضعیت کفتار راه راه در شمال شرقی ایران، گزارشی از تامین آب برای یوزها، دره انجیر شاهراه ارتباطی یوزپلنگ ها در کویر مرکزی ایران، به استقبال «آفتاب» بعد از پنج سال در گفتگو با دکتر معماریان، گزارشی از سمینارهای حیات وحش، نتایج سرشماری پلنگ ها در پارک ملی سالوک و ساریگل، معرفی محیط بان نمونه و … از جمله مطالب یوزنامه شماره 22 است.

جدیدترین شماره یوزنامه در 72 صفحه به صورت تمام رنگی منتشر شده است.

یوزنامه خبرنامه داخلی انجمن یوزپلنگ ایرانی است که به سردبیری محمد گائینی برای اطلاع رسانی پیرامون فعالیت های این انجمن درباره یوزپلنگ، پلنگ و سایر گونه های حیات وحش و مسایل محیط زیست کشور تهیه و منتشر می شود.
اعضا و علاقمندان می توانند با مراجعه به دفتر انجمن، یوزنامه را دریافت نمایند و یا به صورت آنلاین آن را سفارش دهند. لازم به ذکر است که یوزنامه برای اعضای ویژه و طلایی انجمن از طریق پست ارسال می گردد. برای عضویت در انجمن می توانید از این صفحه اقدام نمایید.

برای دریافت شماره های پیشین یوزنامه، به پیشخوان یوزنامه مراجعه فرمایید.