نسخه الکترونیکی آخرین شماره خبرنامه داخلی انجمن یوزپلنگ ایرانی با نام «یوزنامه» که در شهریورماه 1394 منتشر شده بود، در دسترس قرار گرفت.

بیست و یکمین شماره«یوزنامه» به صورت تمام رنگی و در 44 صفحه به ارائه اخبار و مقالات مختلف در زمینه حیات وحش و گزارش هایی از آخرین وضعیت یوزپلنگ ایرانی و فعالیت های انجمن یوزپلنگ ایرانی پرداخته است.

۲۱۵ کیلومتر در قلب کویر، یک جایزه جهانی دیگر برای انجمن، توله یوز میاندشت مادر شد، درخت مشکل یوزپلنگ ایرانی، تازه ترین مقالات ایرانی در ژورنال های بین المللی، گزارشی از دومین دوره جایزه یحیی، دو یوزپلنگ در دو قدمی مدیرعامل، جدیدترین تصاویر از پروژه پلنگ ایرانی در  شمال شرقی ایران، آخرین اخبار از کوشکی و دلبر، ماجرای یونس و گراز، گرگ ها حلقه های شگفت انگیز طبیعت، بزرگداشت روز جهانی محیط بان، سفر به عشق مارمولک ها، گزارش تصویری حراست از آبشخورها در تابستان سوزان، ترس کودکان از حیات وحش، دامپزشکی حیات وحش، نقطه بی نقطه، بهشت شکاری ها، تازه ترین اخبار انجمن و … از جمله مطالب یوزنامه شماره 21 است.
یوزنامه خبرنامه داخلی انجمن یوزپلنگ ایرانی است که به سردبیری محمد گائینی برای اطلاع رسانی پیرامون فعالیت های این انجمن درباره یوزپلنگ و سایر گونه های حیات وحش و مسایل محیط زیست کشور تهیه و منتشر می شود.
اعضا و علاقمندان می توانند با مراجعه به دفتر انجمن، یوزنامه را دریافت نمایند و یا به صورت آنلاین آن را سفارش دهند. لازم به ذکر است که یوزنامه برای اعضای ویژه و طلایی انجمن از طریق پست ارسال می گردد. برای عضویت در انجمن می توانید از این صفحه اقدام نمایید.

برای مشاهده و دریافت نسخه PDF شماره بیست و یکم یوزنامه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

یوزنامه شماره 21

برای دریافت شماره های پیشین یوزنامه، به پیشخوان یوزنامه مراجعه فرمایید.